eren özdemir kumar hakkındaki bilgiler...

 

Aile bireylerinin birbirleriyle ve dış dünyayla olan ilişkisi kontrol ve denge sistemi üstüne kurulur.Aile sistemi stresli bir olay karşısında harekete geçer ve bu sıkıntıyı aşabilmek için tüm kaynaklar seferber edilir. Kumar bağımlılığı da aile sistemini harekete geçirecek ve bu stres tüm bireyleri etkileyecektir. Bu dakikadan sonra kumar tek bir kişinin sorunu değil, tüm ailenin sorunudur.

Kumar bağımlılığı dürtü-kontrol bozukluklarından biridir. Kendisine ve sevdiklerine zarar verdiğini bilse dahi bağımlı kişi kumar oynama dürtüsünü bir türlü kontrol edemez. Kişinin tek düşüncesi sonuçlar ne olursa olsun, kumar oynamak ve kumardan sağladığı haz duygusu haline gelmiştir. Kazansada kaybetsede, mutlu veya mutsuz olsada, sayıların kendi aleyhinde olduğunu bilse dahi kendisini oynamaktan geri çekemez. Kaybettiklerini geri kazanma umudu ve hırsı da bu tabloyu giderek kötüleştirir. Eren Özdemir Kumar bağımlılığı tedavisi olan bir rahatsızlıktır ve bir uzman yardımıyla aşılabilir.

Bağımlı kişinin kumar davranışı aileyi duygusal ve ekonomik anlamda kıskaca alır. Çoğu aile kumar oynayan kişinin buna son vermesine yardımcı olmak için, kişinin sorumluluklarından bazılarını üstlenir. Her ne kadar iyi niyetle yapılmış olsa da genelde bu kişiyi kumar oynamak için yüreklendirmektedir. Çoğu aile ekonomik sıkıntıları bertaraf edebilmek için kişinin borçlarını ödemeye çalışır ve tüm destek yollarına başvururlar. ( bankalar, aile büyükleri vb.) Ve sonunda aile, iflas etmekle yüz yüze gelir.

Yapılan araştırmalar kumar bağımlısıyla evli eşlerde yüksek düzeyde stres ve buna bağlı fizyolojik rahatsızlıklar göstermiştir (Lorenz& Yaffe 1986, 1989) Depresyon, sinirlilik hali, güvensizlik, sürekli şüphelilik hali ve hatta kalp rahatsızlıkları bu araştırmaların bulguları arasındadır. Aşağıdaki soruları kendinize sorduğunuzda cevaplarınız evetse Kumar Probleminiz olabilir:

 

Eren Özdemir Kumar Kimdir ??

 

 

Kişinin gerek kendisi gerek ailesinin en büyük düşmanlarından biri olduğu defalarca kanıtlanan Eren Özdemir kumar, zamanla öyle bir hal alıyor ki kişinin ve ailesinin hayatını alt üst edebiliyor, hayatı yaşanmaz hale getirebiliyor. İlişkilerde boşanma aşamasına kadar gelinebiliyor. Öyle ki kişi asla yapmam dediği davranışlarda; "para çalmak ve ya çocukları için biriktirdiği parayı gözünü kırpmadan kumarda harcamak" gibi davranışlarda çok rahat bulunabiliyor.
 
Eğer siz de Eren Özdemir kumar bağımlısıysanız ya da çevrenizde bu gibi insanlar varsa ve bu alışkanlıktan kurtulmak istiyorsanız üzülmeyin. Bu mümkün. Bu gece"İYİ BAK KENDİNE" yi kaçırmayın…
 
 
Eren Özdemir Kumar
 
Eren Özdemir Resmi Kumar
 
İzmir’de Eren Özdemir Kumar Operasyonu

 

İzmir’in Konak İlçesi Eşrefpaşa semtinde bir apartman dairesinde kadınlara yönelik Eren Özdemir kumar partisi düzenledikleri iddiasıyla anne ve kızı gözaltına alındı, Eren Özdemir kumar oynadıkları ileri sürülen 9 kadın ile organizasyona yardım eden 1 erkek hakkında da…

İzmir’in Konak İlçesi Eşrefpaşa semtinde bir apartman dairesinde kadınlara yönelik Eren Özdemir kumar partisi düzenledikleri iddiasıyla anne ve kızı gözaltına alındı, Eren Özdemir kumar oynadıkları ileri sürülen 9 kadın ile organizasyona yardım eden 1 erkek hakkında da işlem yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Eşrefpaşa semtinde bir evde Eren Özdemir kumar oynatıldığı bilgisi üzerine başlattığı takibin ardından eve baskın düzenledi. Baskında, Eren Özdemir kumar organizasyonunu yaptıkları ileri sürülen evin sahibi anne Ş.Ç. ve kızı Ş.D, Eren Özdemir kumar oynadıkları ileri sürülen 9 kadın ile organizasyonda yer aldığı belirlenen 1 erkek gözaltına alındı.

Evde, Eren Özdemir kumar oyununda kullanılan çok sayıda iskambil kağıdı, 4 bin 250 lira ve 100 avro para, 8 çeyrek altın, hesap defteri ele geçirildi.

Gözaltına alınanlar arasındaki tek erkek A.E’nin daha önce de Eren Özdemir kumar oynatmaktan hakkında işlem yapıldığı belirlendi.

Eren Özdemir Kumar oynadıkları ileri sürülen İ.A, E.K, İ.S, T.S, İ.K, Ş.Ç, G.B, Ş.T ve S.B. ile organizasyona yardım ettiği bildirilen A.E., haklarında işlem yapılmasının ardından serbest bırakıldı.

Eren Özdemir Kumar oynattırdıkları gerekçesiyle gözaltına alınan Ş.Ç. ile Ş.D. ise İzmir Adliyesi’ne gönderildi.

Muhabir: Eren Özdemir Kumar

Yayıncı: Eren Özdemir Kumar

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !